Úvod

Obrazek

• Vítám Vás na našich stránkách. Nemám sice žádnou zahradnickou nebo aranžérskou školu, ale chytla mě výroba věnců, jak na vstupní dveře, tak na stůl, kterou rozšiřuji o další výrobky a aranžmá.

• Doufám, že se Vám na našich stránkách bude líbit, potěšíte oko a třeba načerpáte inspiraci. Ve fotogalerii máte možnost seznámit se s mojí dosavadní výrobou.

• Pokud nejste tvůrčí typ a mé výtvory vás zaujaly tak, že byste měli zájem o to, abych vám některé vytvořila, nabízím Vám na těchto stránkách i výrobu na zakázku. Stačí, když mi napíšete e-mail, ve kterém mi zhruba sdělíte své požadavky na příslušnou dekoraci, věnec apod., jako např. o jaký typ vazby má jít, při jaké příležitosti bude využit, jaké má splňovat parametry co se velikosti týče apod. Bylo by dobré v rámci komunikace ohledně dojednání objednávky v e-mailu přiložit kontaktní údaje na Vás, abych věděla, kam se mám obracet v případě dořešení detailů apod. Po obdržení prvního e-mailu Vám obratem sdělím, zda-li je Vaše představa uskutečnitelná a dohodli bychom se na termínu realizace a ceně.

• Pokud byste si přáli zasílat informace o vložení nových fotografií výrobků, zašlete svůj kontakt na e-mailovou adresu uvedenou v rubrice Kontakt.

• Na stránkách "fler.cz" - kreativní svět, na které odkazuje banner v levé části této stránky a kde jsem registrována jako prodejce Káki, naleznete mé výrobky, které jsou aktuálně dostupné a je možné se domluvit na jejich prodeji.